Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohemia Cup 26.10.2008 Hejnice

26. 10. 2008

Do Hejnic jsem jela "na čumendu". Pravda,výlet trochu z ruky (za Libercem), ale musím konstatovat, že to skutečně stálo za to :)

Bohemia Cup je výběrovým závodem pro Mistrovství světa a v Hejnicích  o nominaci zápolili závodníci v plošném vyhledání podle zkoušky II. stupně mezinárodního zkušebního řádu záchranářů (RH FL B).

S Verčou Smějovou jsem jela ve funkci hlavního fotografa, druhého řidiče (střídání na cestě tam, cesta zpět byla zcela "moje"), morální podpory a prostě všeho, čím jsem chtěla být. Výpravu doplnila Terča Herodková (původně jako GPS, jenže nám skoro celou cestu prospala :)) a nesměli chybět chlupáči Sid, Jolly a Beska.

Po příjezdu do Hejnic jsme byly více než srdečně přijaty organizátory (hlavně členy SDH Hejnice a Plzeň-Koterov). Kromě spousty "starých známých" jsem poznala nové prima lidičky. Úžasná kamarádská atmosféra pokračovala po celou dobu závodu. Můj vynikající pocit z Hejnic byl umocněn suveréním vítězstvím Verči a Sida, která jako jediná v kvalitní konkureci našla všechny pohřešované osoby a splnila limity pro zápis zkoušky.

Podrobnosti o závodě zájemci najdou na stránkách Verči a Sida (zde), pár vybraných fotek umístím sem, hned jak dorazí "ze z Plzně" :o)

 

Náhledy fotografií ze složky Hejnice 2008