Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkoušky IPOR 28.3.2009 Skotnice

28. 3. 2009

Na zkoušky ve Skotnici jsme Eniho pilně připravovali, a tak nervozita byla veliká. Pilovali jsme hledání, samostatnost, Lenka si hlídala, aby nechávala Eniho pracovat a netlačila ho za každou cenu do prázdných míst........ prostě, dali jsme do toho co to jen šlo. V přípravě nám pomáhala Verča Smějová a Terezka Herodková.

Celkem na zkoušky nastoupilo jedenáct psovodů (3x RH E, 5x RH FL A - plochy, 2x RH T A - sutiny a 1x RH FL B).  Splnit limit pro zápis zkoušky se podařilo jen Davčovi Engelovi a Jarce Chmelařové (RH E) a Verči Smějové a Nadě Kramolišové (RH T A). Plochařům se vůbec nedařilo, čtyři pejsci dokonce nenašli ani jednu hledanou osobu, další dva "zachránili" pouze po jednom figurantovi. Přesto pan rozhodčí při konečném vyhodnocení konstatoval, že na zkouškách nebyl pes, který by neměl předpoklady zkoušku získat, chybělo trochu zkušností a taky krapítek kynologického štěstíčka.

Zkoušky nám ukázaly, kde máme slabá místa, co docvičit, máme další náměty a motivaci k výcviku a další zkoušky už máme naplánovány na podzim :o)

 

Náhledy fotografií ze složky Zkoušky IPOR 2009 Skotnice